Regulamin

WARUNKI OGÓLNE

 1. Sklep internetowy instaldom24 znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www. instaldom24.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.
 2. Biuro obsługi klienta: czynne Poniedziałek-Piątek 8:00-17:00 tel.kom.943748681 e- mail:    biuro@instaldom24.pl
 3. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym instaldom24 są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto).
 4. Sklep internetowy www. instaldom24.pl przyjmuje zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni roku. Zamówienia złożone w niedziele i święta rozpatrywane są w następnym dniu roboczym.


PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

 1. Podany przez użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień w naszym sklepie.
 2. Wypełnienie formularza z danymi Klienta równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie danych do celów marketingowych przez PUH TERMOPEX Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek. PUH TERMOPEX zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. " O ochronie danych osobowych"
 3. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez PUH TERMOPEX na stronach sklepu internetowego i przesłanie go do działu obsługi klienta na adres biuro@instaldom24.pl. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest podanie adresu przesyłki, numeru telefonu i adresu e-mail Zamawiającego.
 4. Do zakupów w sklepie internetowym www instaldom24pl upoważnione są wyłącznie osoby pełnoletnie. Oferta sklepu obowiązuje na terenie Polski jak i pozostałych krajów Unii Europejskiej.
 5. Sklep zastrzega sobie prawo zmiany cen bez uprzedniego informowania o tym. W takich przypadkach www.instaldom24.pl zobowiązuje się do niezwłocznego poinformowania Zamawiającego o zaistniałej sytuacji. W przypadku braku akceptacji nowej ceny zamówienie na dany produkt nie będzie realizowane, a umowa uznana za niezawartą. Zmiany cen nie dotyczą zamówień w trakcie realizacji, które zostały potwierdzone, " Potwierdzeniem realizacji zamówienia".
 6. Wysyłka zamówionych towarów następuje dopiero po otrzymaniu przedpłaty, chyba że, ustalone w wyniku współpracy indywidualne warunki handlowe stanowią inaczej.
 7. Przyjęcie przez sklep www.instaldom24.pl każdego złożonego zamówienia potwierdzane jest drogą e-mailową i/lub telefonicznie. Sklep nie odpowiada za usterki w przesyłaniu e-mailowych potwierdzeń, spowodowane czynnikami niezależnymi od niego np. awariami serwerów pocztowych, łącz internetowych, klęskami żywiołowymi, itp.


REALIZACJA ZAMÓWIENIA

 1. Większość towarów znajdujących się w ofercie naszego sklepu jest dostępna natychmiast, dlatego zamówione produkty wysyłamy  dnia następnego (w zależności od godziny złożenia zamówienia i potwierdzenia płatności).Czas doręczenia przesyłki pod Państwa drzwi za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej wynosi zwykle od 1 do 3 dni roboczych.
 2. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia lub niepotwierdzone, nie będą rozpatrywane.
 3. Jeśli indywidualne warunki handlowe nie stanowią inaczej przedpłata za zamówiony towar musi zostać uregulowana w terminie 7 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia. Brak wpływu środków na nasze konto w tym terminie spowoduje automatyczne anulowanie zamówienia.
 4. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.
 5. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy oraz firmy kurierskiej według własnej oceny jakości usług, zgodnie z formularzem zamówienia. PUH TERMOPEX zastrzega sobie prawo w szczególnych wypadkach na zmianę sposobu dostawy, w tym wypadku klient płaci zawsze korzystniejszą cenę.
 6. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je PUH TERMOPEX, opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na PUH TERMOPEX
 7. W przypadku wysyłki zagranicznej, przed dokonaniem przedpłaty należy kontaktować się z Działem Obsługi Klienta w celu wcześniejszego ustalenia kosztów transportu.
 8. Wszystkie przypadki dotyczące wad fabrycznych lub uszkodzeń mechanicznych towaru prosimy zgłaszać do instaldom24.pl. W przypadku widocznego uszkodzenia przesyłki (wgnieciona lub rozdarta paczka) prosimy po zapłaceniu otworzyć w obecności kuriera i jeżeli zawartość została uszkodzona sporządzić odpowiedni protokół w obecności kuriera. Następnie prosimy skontaktować się z biurem obsługi klienta instaldom24.pl za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.
 9. Zamawiający może wprowadzić ewentualne korekty do zamówienia tylko do momentu potwierdzenia jego realizacji.
 10. Dokładamy wszelkich starań aby dostępność towaru na naszej stronie w każdym momencie odzwierciedlała stan faktyczny. Nie ponosimy odpowiedzialności za niespodziewane braki towaru u naszych dostawców. Kiedy nie jesteśmy w stanie zrealizować Twojego zamówienia w określonym terminie lub w przypadku zamówień specjalnych, termin dostawy ustalimy indywidualnie.


GWARANCJE I REKLAMACJE

Każda reklamacja rozpatrywana jest indywidualnie. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki, zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów.

 1. Zwrot przyjmujemy tylko wtedy gdy produkt nie był przez Klienta w jakikolwiek sposób naruszony. Produkt nie może mieć śladów używania: nie mógł być otwierany, uszkodzony, próbowany czy pozbawiony oryginalnego opakowania.
 2. Koszt bezpiecznego zapakowania i odesłania produktu ponosi Klient.
 3. Prosimy o zabezpieczenie odsyłanego produktu tak aby nie uległ zniszczeniu - produkt powinniśmy otrzymać w takim stanie w jakim go wysłaliśmy (prosimy nie stosować kopert!) - tylko wtedy będziemy mogli uznać zwrot.
 4. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.
 5. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia zwrotu, pieniądze przekazujemy przelewem bankowym. Jeśli Klient woli otrzymać przekaz pocztowy, wartość zwrotu pomniejszamy o koszt przekazu pocztowego.


ZWROTY NIEODEBRANYCH PRZESYŁEK

Jeśli zrealizowane zamówienie wróci do nas, (nie zostanie podjęte w terminie), na wniosek klienta zwracamy kwotę zakupu pomniejszoną o koszt transportu w dwie strony, oraz koszt dokonania przelewu bankowego. Zwrot następuje przelewem na konto klienta w terminie 14 dni roboczych od dnia pozytywnego rozpatrzenia wniosku.

PŁATNOŚCI

 1. Zamówienie realizujemy po otrzymaniu płatności. Szczególnie polecamy płatności przy wykorzystaniu kont internetowych, bezpośrednio po złożeniu zamówienia, wpłaty na standardowym druku wpłaty, jednak prosimy pamiętać, że w wypadku płatności w tej formie wpłata na nasze konto dotrze w ciągu kilku dni.
 2. Czas od potwierdzenia zamówienia do momentu wpływu kwoty na konto bankowe nie może być dłuższy niż 7 dni. W przypadku braku wpływu na konto zamówienie zostanie Anulowane.

Dane do płatności:

NR konta PEKAO SA I Oddział w Szczecinku,
61 1240 3679 1111 0000 4354 6600
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „TERMOPEX” Zbigniew Gołacki , ul. Toruńska 20, 78-400 Szczecinek.
Koniecznie w tytule płatności wpisz numer zamówienia. Zanim potwierdzisz przelew dokładnie sprawdź numer  konta oraz kwotę przelewu.


ORYGINALNOŚĆ PRODUKTÓW, PRAWA AUTORSKIE

 1. Wszystkie znaki towarowe, nazwy produktów i ich zdjęcia oraz opisy są wyłączną własnością ich producentów, zostały użyte przez www.instaldom24.pl jedynie w celach informacyjnych.
 2. Wszystkie oferowane przez sklep produkty są oryginalne i maja aktualną datę ważności.
 3. Sprzedawane produkty znajdują się w oryginalnych opakowaniach.
 4. Publikowane komentarze do produktów są prywatnymi opiniami użytkowników sklepu internetowego. PUH TERMOPEX nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jednocześnie zastrzega sobie możliwość ich usunięcia bez podania przyczyny.

W pozostałych przypadkach, nie uwzględnionych w Regulaminie, obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.