Kocioł zasypowy HT 25

Kocioł zasypowy HT 25
Cena brutto 3786.43 zł


ProducentHEIZTECHNIK
Waga300.00 kg
Moc nominalna (kW)25
Zakres mocy (kW)8-25
Pow. ogrzewana (m2)80-250
Stawka VAT23%
Opis produktu:

Kocioł centralnego ogrzewania przeznaczony do tradycyjnego, górnego spalania węgla i drewna z wykorzystaniem wentylatora nadmuchowego. Automatyka sterowania kotłem oraz dmuchawa zainstalowane są pod jego górną osłoną. Ta wersja kotła HT, pozwala na ogrzewanie powierzchni od 80 do 250 m2.

Standardowo, kocioł wyposażany jest w automatykę typu HT tronic 320 z obsługą CWU. Układ elektroniczny posiada duży, czytelny, dwuwierszowy wyświetlacz co zapewnia użytkownikowi wygodną obsługę urządzenia. Układ automatycznego sterowania posiada funkcję rozpalania kotła, co ułatwia uruchomienie urządzenia z ustaloną siłą nadmuchu. Po upływie określonego czasu automatyka przechodzi samoczynnie w stan "Praca". Układ automatyki posiada też opcję współpracy z termostatem pokojowym sterującym pracą pompy CO, co zapewnia komfort cieplny w ogrzewanych pomieszczeniach.

Kocioł HT wyposażony w automatykę HT tronic 420 steruje dodatkowo obiegiem grzewczym z zaworem mieszającym za pomocą siłownika podłączonego do automatyki. Układ automatyki umożliwia też sterowanie temperaturą instalacji grzewczej w trybie pogodowym.


Inne produkty tej kategorii
Cena brutto
4380.77 zł
Cena brutto
3963.55 zł