Kocioł zasypowy HT 11

Kocioł zasypowy HT 11
Cena brutto 2764.06 zł


ProducentHEIZTECHNIK
Waga185.00 kg
Moc nominalna (kW)11
Zakres mocy (kW)4-11
Pow. ogrzewana (m2)40-110
Stawka VAT23%
Opis produktu:

Kocioł HT to kocioł centralnego ogrzewania przeznaczony do tradycyjnego, górnego spalania węgla i drewna z wykorzystaniem wentylatora nadmuchowego. Dmuchawa oraz automatyka kotła zainstalowane są pod górną osłoną kotła. Kocioł pozwala na ogrzewanie powierzchni od 40 do 110 m2.

Standardowo, kocioł wyposażany jest w automatykę typu HT tronic 320 z obsługą CWU. Układ elektroniczny posiada spory, dwuwierszowy wyświetlacz co zapewnia użytkownikowi wygodną obsługę urządzenia. Funkcja rozpalania, którą posiada automatyka ułatwia uruchomienie urządzenia z ustaloną siłą nadmuchu. Po upływie określonego czasu automatyka przechodzi samoczynnie w stan "Praca". Układ automatyki posiada też opcję współpracy z termostatem pokojowym sterującym pracą pompy CO, co zapewnia komfort cieplny w ogrzewanych pomieszczeniach.

Wersja kotła z automatyką HT tronic 420 steruje dodatkowo obiegiem grzewczym z zaworem mieszającym za pomocą siłownika podłączonego do automatyki. Automatyka umożliwia sterowanie temperaturą instalacji grzewczej w trybie pogodowym.


Inne produkty tej kategorii
Cena brutto
3963.55 zł
Cena brutto
3274.75 zł